Field States UI (3.0.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Edit
mn: Засварлах

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Add
mn: Нэмэх

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
