Field States UI (3.0.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Required
pl: Wymagane

en: Add
pl: Dodaj

en: Visible
pl: Widoczny

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: fields
pl: pola

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Target
pl: Cel

en: Comparison
pl: Porównanie

en: Checked
pl: Sprawdzone
