Field States UI (3.0.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Required
ps: غوښتى

en: Add
ps: زیاتول

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Optional
ps: اختياري

en: Target
ps: موخه
