Field States UI (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།
