Field States UI (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Required
nl: Verplicht

en: Add
nl: Toevoegen

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Optional
nl: Optioneel

en: fields
nl: velden

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Target
nl: Doel

en: Comparison
nl: Vergelijking

en: Unchecked
nl: Niet aangevinkt

en: Checked
nl: Aangevinkt
