Field States UI (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Required
nn: Påkrevd

en: Optional
nn: Valfri
