Field States UI (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Required
bs: Obavezno

en: Add
bs: Dodaj

en: Optional
bs: Opcionalno

en: fields
bs: polja
