Field States UI (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Edit
es: Editar

en: Required
es: Obligatorio

en: Add
es: Agregar

en: Expanded
es: Expandido

en: Optional
es: Opcional

en: fields
es: campos

en: Collapsed
es: Plegada

en: Target
es: Destino

en: Comparison
es: Comparación

en: Unchecked
es: Desmarcado

en: Target field
es: Campo de destino

en: Checked
es: Revisado
