Field States UI (8.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Visible
hy: Տեսանելի
