Field States UI (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Required
lt: Privalomas

en: Add
lt: Pridėti

en: Visible
lt: Matomas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: fields
lt: laukeliai

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Comparison
lt: Palyginimas

en: Unchecked
lt: Nepasirinkta

en: Checked
lt: Pasirinkta
