Field States UI (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Enable
da: Aktiver

en: Disable
da: Deaktiver

en: Add
da: Tilføj

en: Expanded
da: Udvidet
