Field States UI (8.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Required
af: Verplig

en: Add
af: Voeg by

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: Optional
af: Opsioneel
