Field States UI (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Value
fr: Valeur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Edit
fr: Modifier

en: Required
fr: Requis

en: Add
fr: Ajouter

en: Expanded
fr: Déplié

en: Optional
fr: Facultatif

en: fields
fr: champs

en: Collapsed
fr: Replié

en: Target
fr: Cible

en: Comparison
fr: Comparaison

en: Unchecked
fr: Décoché

en: Checked
fr: Vérifié
