Field States UI (8.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Required
kk: Қажетті

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Optional
kk: Міндетті емес
