Field States UI (8.x-1.0-rc3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Edit
he: עריכה

en: Required
he: נדרש

en: Add
he: הוספה

en: Visible
he: נראה

en: Expanded
he: מורחב

en: Optional
he: אופציונאלי

en: fields
he: שדות

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Checked
he: נבדק
