Field States UI (8.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။
