Field States UI (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Required
az: Tələb olunur

en: Add
az: Əlavə et

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: fields
az: sahələr

en: Target
az: Hədəf
