Field States UI (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Required
be: Абавязкова

en: Add
be: Дадаць

en: Visible
be: Бачна

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Optional
be: Неабавязковы

en: fields
be: палі
