Field States UI (8.x-2.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Expanded
am: የተለጠጠ
