Field States UI (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disable
is: Óvirkja

en: Edit
is: Broyt

en: Required
is: Kravd

en: Add
is: Stovna

en: Expanded
is: Víðkað

en: Optional
is: Møgulig
