Field States UI (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Add
ka: დამატება

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: fields
ka: ველები
