Field States UI (8.x-2.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ
