Field Style (1.0.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Focus
ar: التركيز

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Icon
ar: أيقونة

en: States
ar: الحالات

en: Active
ar: نشط

en: Normal
ar: طبيعي

en: Style
ar: نمط

en: Font Family
ar: عائلة الخطوط

en: Italic
ar: مائل

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Text value
ar: قيمة نصية
