Field Style (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Active
ast: Activu
