Field Style (1.0.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: States
az: Dövlətlər

en: Active
az: Aktiv

en: Style
az: Stil

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Text value
az: Mətn qiyməti
