Field Style (1.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Focus
be: Выбар актыўных элементаў

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Active
be: Актыўна

en: Normal
be: Нармальны

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
