Field Style (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Active
bg: Активен

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
