Field Style (1.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: States
ca: Estats

en: Active
ca: Actiu

en: Style
ca: Estil

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Italic
ca: Cursiva

en: Properties
ca: Propietats

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Text value
ca: Valor de tipus text
