Field Style (1.0.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Focus
cs: Aktivní pole

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: States
cs: Stavy

en: Active
cs: Aktivní

en: Normal
cs: Normální

en: Style
cs: Styl

en: Font Family
cs: Řez písma

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Text value
cs: Textová hodnota
