Field Style (1.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Remove
cy: Symud

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Active
cy: Gweithredol

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Style
cy: Arddull

en: Font Family
cy: Teulu Ffont

en: Properties
cy: Priodweddau
