Field Style (1.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Focus
da: Fokus

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Icon
da: Ikon

en: States
da: Tilstande

en: Active
da: Aktiv

en: Style
da: Typografi

en: Font Family
da: Skriftfamilie

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Italic
da: Kursiv

en: Properties
da: Egenskaber

en: Add more
da: Tilføj mere

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Text value
da: Tekstværdi
