Field Style (1.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Active
fil: Aktibo
