Field Style (1.0.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Focus
he: פוקוס

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: States
he: מצבים

en: Active
he: פעיל

en: Normal
he: נורמלי

en: Style
he: סגנון

en: Italic
he: אלכסון

en: Properties
he: מאפיינים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Text value
he: ערך טקטואלי
