Field Style (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Active
jv: Aktif

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
