Field Style (1.0.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Focus
lv: Fokuss

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: States
lv: Stāvokļi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Normal
lv: Normāls

en: Style
lv: Stils

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Properties
lv: Īpašības

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Profile Picture
lv: Profila attēls
