Field Style (1.0.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Focus
ml: ശ്രദ്ധ കേന്ദ്രീകരിക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Active
ml: സജീവമായ
