Field Style (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Focus
mn: Тусгал

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Active
mn: Идэвхтэй
