Field Style (1.0.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: States
nl: Statussen

en: Active
nl: Actief

en: Normal
nl: Normaal

en: Style
nl: Stijl

en: Font Family
nl: Font familie

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Italic
nl: Cursief

en: Visited
nl: Bezocht

en: Hover
nl: Zweven

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Add more
nl: Meer toevoegen

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Text value
nl: Tekstwaarde
