Field Style (1.0.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: States
sr: Стања

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
