Field Style (1.0.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Focus
sv: Fokus

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Icon
sv: Ikon

en: States
sv: Lägen

en: Active
sv: Aktiv

en: Style
sv: Stil

en: Font Family
sv: Fontfamilj

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Italic
sv: Kursiv

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter

en: Text value
sv: Textvärde
