Field Style (1.0.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Focus
ta: குவிமையம்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Style
ta: பாணி

en: Italic
ta: முன்சாய்ந்த

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
