Field Style (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Focus
th: โพกัส

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Italic
th: ตัวเอียง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Text value
th: ค่าข้อความ
