Field Style (1.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Focus
ug: ڧوكۇس

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Italic
ug: يانتۇ
