Field Style (1.0.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Active
vi: Hoạt động

en: Normal
vi: Bình thường

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Font Family
vi: Họ phông

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Italic
vi: In Nghiêng

en: Font Name
vi: Tên phông chữ

en: Visited
vi: Đã thăm

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title

en: Breakpoints
vi: Điểm ngắt
