Field Style (1.0.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
