Field Style (1.0.3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Italic
bo: གསེག་བྲིས

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
