Field Style (1.0.3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Focus
bs: Fokus

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Active
bs: Aktivan

en: Normal
bs: Normalno

en: Style
bs: Stil
