Field Style (1.0.3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Focus
et: Fookus

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: States
et: Olekud

en: Active
et: Aktiivne

en: Normal
et: Tavaline

en: Style
et: Stiil

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Italic
et: Kursiiv

en: Properties
et: Omadused

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Text value
et: Tekstiline väärtus
