Field Style (1.0.3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Focus
fa: تمرکز کردن

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Icon
fa: شمایل

en: States
fa: حالت‌ها

en: Active
fa: فعال

en: Normal
fa: عادی

en: Style
fa: سبک

en: Add more
fa: افزودن تعداد بیشتر

en: Weight for @title
fa: وزن @title
