Field Style (1.0.3) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Focus
fi: Aktivointi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Icon
fi: Ikoni

en: States
fi: Tilat

en: Active
fi: Voimassa

en: Normal
fi: Normaali

en: Style
fi: Tyyli

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Italic
fi: Kursivoitu

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Add more
fi: Lisää lisää

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Text value
fi: Tekstin arvo
